cs lang cs

Úspěch naší odchovankyně na MČR

Srdečně blahopřejeme naší vynikající odchovankyni z TK Most Nele Charvátové k úžasnému triumfu v singlové soutěži na halovém mistrovství ČR dorostenek! Je to pro nás obrovská radost a hrdost vidět, jak tvrdá práce a oddanost našich hráčů přináší tak skvělé výsledky. Vítězství na tak prestižní akci jako je Mistrovství ČR není jenom úspěchem pro Nelu, ale i pro náš klub a celou tenisovou komunitu kolem TK Most.

Nezdolatelná houževnatost a zápal pro tenis jsou inspirací pro všechny mladé hráče, kteří se snaží dosáhnout svých cílů. Jsme přesvědčeni, že tento úspěch je jenom začátek slibné kariéry a že přinese ještě mnoho dalších triumfů. Gratulujeme nejen k vítězství, ale i ke skvělé reprezentaci našeho klubu a všeho, co představuje.

Na hlavním foto: Trenér Milan Radvanovský a vítězka Nela Charvátová

Nela Charvátová - Prici Terezie, finalistky Svobodová - ŠvíglerováVítězky deblu Nela Charvátová - Prici Terezie, finalistky Svobodová - Švíglerová

 

 

Výsledky na CZ Tenis